Runda T - pokaż swój pomysł. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Miło nam ogłosić, że Fundacja Technotalenty, której jesteśmy partnerem, rozpoczęła II edycję inicjatywy wpierającej twórców innowacyjnych projektów – Runda T. 

Runda T

Każdy uczestnik związany z województwem podlaskim lub warmińsko-mazurskim może zgłosić swój projekt w jednej z 4 kategorii: 

-Concept – projekty z różnych dziedzin, które są pomysłami niezrealizowanymi lub w trakcie realizacji na wczesnym stadium rozwoju. Do tej kategorii mogą być zgłoszone projekty koncepcyjne. 

-Science - projekty naukowe nowego wynalazku/produktu/usługi, które są nowym rozwiązaniem technicznym związanym z wykorzystaniem nowoczesnej technologii lub innowacyjnej metodologii. Kategoria skierowana do projektów naukowych z genezą powstania w środowisku naukowym, akademickim lub wynalazczym. 

-Open - idea, koncepcja pracy, rozwiązanie związane z nowoczesną technologią z dowolnej dziedziny i na każdym etapie przygotowania. 

-Pandemic – idea, koncepcja, gotowy projekt stanowiący rozwiązanie problemów społecznych związanych z sytuacją wybuchu pandemii i innymi zagrożeniami epidemicznymi w kraju i na świecie. Kategoria stanowi odpowiedź na sytuację na świecie związaną z pandemią COVID-19.

Zapisy do Rundy T potrwają do 15 kwietnia 2021r. 

Więcej informacji na stronie organizatora: http://technotalenty.pl/rundat2020/